1/8

סופשבוע ארוך של סדנאות כתיבה במקום פסטורלי מלא השראה

שם הריטריט:

תוכנית הריטריט:

כותבים מתחילים וכותבים שכבר הוציאו ספר אחד או שניים לאור, נשים וגברים

קהל היעד:

תוכנית הריטריט:

הריטריט הוא ריטריט כתיבה לאורך כמעט שלושה ימים. מיום חמישי בשעה 13:00 בצהריים ועד שבת בשעה 17:00 אחר הצהריים.  הוא יתקיים ב 7-9 באפריל 2022, במנזר נוטרדאם (גבירתנו של לוחות הברית), שנמצא באבו גוש. בריטריט ישולבו כארבעה מפגשים של דמיון מודרך ומיינדפולנס בני שעה-שעה וחצי שתעביר מנחה אורחת ומדריכת מיינדפולנס מנוסה, שלי ורטנברג,  ואשר נועדים להפסקת הפוגה ונועם בתוך שגרת הכתיבה. הקבוצה תהיה בת לא יותר מ 12 איש ואישה, במתחם בית ההארחה של המנזר שיש בו שטחי טבע ומדשאות, וכמובן חדר כתיבה גדול וחדר ליוגה/מיינדפולנס. לכולם חדרים פרטיים, כאשר יש גם חדרים זוגיים אם מישהו רוצה להיות בחדר עם חבר/חברה/בן/בת-זוג. החדרים נעימים, נקיים ושקטים ויש לכל אחד שירותים ומקלחת צמודים בתוך החדר. כמו כן, יש חדר קפה גדול ויש בו מקרר שבו אפשר לאחסן פריטי אוכל אישיים של אנשי הקבוצה (יוגורטים/פירות וכדו') כמו כן, נקבל שלוש ארוחות ביום בחדר האוכל.

מה בריטריט:

תוכנית הריטריט:

הסדנאות בריטריט מגוונות: נכתוב כתיבה אסוציאטיבית ואינטואיטיבית, נתרגל כתיבה בגוף ראשון ובקול של  מספר-כל-יודע. נלמד איך לבנות דמות, מהו גיבור ספרותי, נדון בפתיחות של ספרים, נכתוב דמויות שרחוקות מלהיות דומות לנו. נתרגל שפות שונות של דיבור, סלנגים, שפה גבוהה, ועוד משלבים לשוניים שמתאימים לדמויות הכתובות שלנו. נעשה סדנת זכרונות ילדות ונלמד על מעבר מזיכרון לבידיון וגם נלמד על מבנה עלילה. איך מתחילים, מה קורה באמצע ומה צריך שיקרה כדי להתניע סיפור. נתרגל וניתן משוב לתרגילים של חברי הקבוצה, ועוד. תוכלו לקרוא בעמוד הבית, המלצות ותגובות של חברי וחברות קבוצות שהשתתפו בריטריטים קודמים שהעברתי.

תוכנית הריטריט:

תוכנית הריטריט:

 1950 ₪. יש לשלם 300 ₪ דמי הרשמה ואת היתרה, שבועיים לפני מועד הריטריט. תשלום בביט/בפייבוקס/או לחשבון הבנק שיינתן לפי דרישה. לפרטים נוספים ולהרשמה, שלחו ווטסאפ למספר 0522-305000.

עלות הריטריט:

תוכנית הריטריט: